Mycie okien wodą demineralizowaną

W odróżnieniu od spłukiwania przeszkleń zwykłą kranówką mycie okien wodą demineralizowaną zapobiega powstawaniu na ich powierzchni nieestetycznych smug i zacieków, przez co szyby stają się bardziej przejrzyste i przez dłuższy czas zachowują estetyczny wygląd. Nasza firma dysponuje dużym doświadczeniem w sprzątaniu obiektów przemysłowych, stąd wiemy, że spłukiwanie szyb przy użyciu wody pozbawionej minerałów przynosi najlepsze efekty.

Czy spłukiwać szklane powierzchnie?

W odróżnieniu od zwykłej kranówki H2O poddane procesowi demineralizacji jest miękkie. W takiej cieczy nie ma wielu soli mineralnych, które odpowiadają za tworzenie się osadów z kamienia. Regularne spłukiwanie przeszkleń takim rodzajem płynu zapobiega zatem ich ponownemu, szybkiemu zabrudzeniu. Gładkie powierzchnie wolne od osadów, zacieków i smug wolniej się brudzą, przez co witryny i okna przez dłuższy czas zachowują atrakcyjny wygląd i wysoki poziom przezroczystości.

Mycie szyb wodą demineralizowaną

Warto również pamiętać, że spłukiwanie szklanych powierzchni H2O poddaną demineralizacji pozwala uniknąć ich żmudnego wycierania, co w zasadniczy sposób skraca czas potrzebny do czyszczenia wszelkich rodzajów szklanych powierzchni.