Dbamy o czystość i porządek w budynkach produkcyjnych różnych typów

Sprzątamy fabryki, warsztaty, magazyny i inne pomieszczenie pełniące podobne funkcje.

Dbanie o czystość fabryk realizowane jest w sposób kompleksowy, przy pomocy nowoczesnych urządzeń i z wykorzystaniem profesjonalnych środków chemicznych, które poradzą sobie nawet z najtrwalszymi zabrudzeniami. Sprzątanie hal produkcyjnych obejmuje procesy związane m/in ze zmywaniem posadzek, myciem okien oraz innych elementów infrastruktury technicznej tego typu obiektów. Jeśli interesują Państwa usługi porządkowania obiektów przemysłowych, zachęcamy do zapoznania się z przykładową listą sprzątanych obiektów i czynności, jakie realizujemy.

Jakie obiekty przemysłowe porządkujemy?

  • Hale i magazyny
  • Warsztaty
  • Budynki produkcyjne
  • Fabryki i zakłady

Hale i magazyny

Zadbamy o oczyszczenie całości obiektu przemysłowego niezależnie od rodzaju prowadzonej w nim działalności. W ramach świadczonych usług realizujemy kompleksowe sprzątanie przemysłowe, na które składa się, m.in. odkurzanie całości obiektu profesjonalnymi odkurzaczami o dużej mocy ssącej, czyszczenie posadzek, mycie wodą demineralizowaną okien i innych przeszkleń, zamiatanie oraz wiele innych czynności, dzięki którym wnętrza hal i magazynów odzyskują dawną świeżość.

Warsztaty

Doczyścimy posadzki, zajmiemy się myciem okien oraz pozostałych rodzajów przeszkleń znajdujących się wewnątrz warsztatu, a także całościowym sprzątaniem przemysłowym, dzięki któremu mocno zaniedbane wnętrze warsztatu odzyska dawno utraconą świeżość i blask. W ramach świadczonych usług doczyszczamy i odnawiamy posadzki kamienne, betonowe, płytki, gres i PCV. Zamiatamy lub odkurzamy całą powierzchnię warsztatu, co pozwala oczyścić ściany, sufity oraz różnego rodzaju zakamarki z kurzu, pajęczyn oraz innych zanieczyszczeń.

Hale produkcyjne

Prowadząc działalność produkcyjną, zwykle brakuje czasu na zadbanie o czystość w miejscu pracy. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi sprzątania hal produkcyjnych dowolnej wielkości, w tym obiektów wielkopowierzchniowych oraz niewielkich zakładów skupionych na drobnej produkcji. Zajmiemy się oczyszczeniem ścian, sufitów czy podwieszonych pod nimi instalacji technicznych. Odkurzymy, a następnie oczyścimy i zakonserwujemy posadzkę, umyjemy okna i inne elementy wymagające tego typu zabiegu pielęgnacyjnego.

Fabryki i zakłady przemysłowe

Zajmujemy się sprzątaniem w fabrykach i zakładach przemysłowych o dowolnym profilu działalności. Nasze usługi to, m.in. czyszczenie, doczyszczanie oraz impregnacja posadzek betonowych, kamiennych, z płytek, gresu lub pcv, mycie okien wodą demineralizowaną, a także odkurzanie przy pomocy profesjonalnych odkurzaczy przemysłowych o dużej mocy. Co ważne, porządkowaniem budynków przemysłowych zajmują się wyłącznie doświadczone osoby obsługujące nowoczesny i wydajny sprzęt sprzątający.