Sprzątanie po budowie

Realizacja prac porządkowych i sprzątanie pobudowlane to męczące i mało wdzięczne zajęcie, które pochłania mnóstwo czasu i energii. Tym osobom i firmom, którym zależy na szybkim oczyszczeniu pomieszczeń po zakończonych pracach budowlanych lub remontowych, oferujemy szeroki zakres usług sprzątania pobudowlanego. W ramach prowadzonych prac porządkowych zajmiemy się usunięciem pozostałości niewykorzystanych materiałów budowlanych, a także dokładnym odkurzeniem całości remontowanych pomieszczeń, czyszczeniem posadzek oraz myciem okien. Dzięki dużemu doświadczeniu czyszczenie po budowie nie zajmuje nam wiele czasu. Robimy porządki po budowach realizowanych w obiektach tj. magazyny, hale produkcyjne, fabryki, warsztaty, sklepy wielkopowierzchniowe i inne, biurowce.

Czym zajmuje się sprzątanie pobudowlane?

  • Usuwamy resztki materiałów budowlanych i gruz.
  • Odkurzamy podłogi, ściany i sufity.
  • Zajmujemy się doczyszczaniem posadzek z trwałych zabrudzeń.
  • Oferujemy mycie okien wodą demineralizowaną, co zapobiega powstawaniu smug i nieestetycznych zacieków.

Sprzątanie pobudowlane

Doskonale rozumiemy specyfikę zabrudzeń powstających w trakcie trwania budowy lub po jej zakończeniu. Różnego rodzaju prace sprzątające mogą uszkodzić bardziej delikatne materiały wykończeniowe, dlatego sprzątanie pobudowlane wymaga posiadania dogłębnej wiedzy z zakresu materiałoznawstwa. Należy znać właściwości chemiczne stosowanych produktów, z uwzględnieniem odporności sprzątanych powierzchni na działanie kwasów, zasad, rozpuszczalników.

Zawsze zapewniamy oczekiwany efekt, dzięki czemu cieszymy się zaufaniem zarówno naszych stałych, jak i nowych klientów. Ponadto znając specyfikę branży budowlanej, rozumiemy, jak wiele niezależnych od wykonawców czynników ma wpływ na termin zakończenia danej inwestycji, dlatego jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do harmonogramu prac realizowanych przez klienta. Sprzątanie po budowie w naszym wykonaniu oznacza elastyczną i profesjonalną obsługę. Preferujemy indywidualne podejście do współpracujących z nami firm i innych przedsiębiorstw. Z tego względu przed przystąpieniem do prac wykonujemy wstępną analizę powalającą na dobór odpowiedniego sprzętu i środków czyszczących.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.